Obserwatorzy

piątek, 27 stycznia 2012

Naszyjnik Flamenco

Naszyjnik sutasz wykonany z onyksów, jadeitu, korala, sznurków sutasz w kolorach: czarnym, czerwonym i stalowym oraz srebra.

środa, 25 stycznia 2012

Błyszczący sutasz c.d.

I jeszcze dwie - i chyba ostatnie - pary kolczyków ze srebrnymi i srebrno-złotymi sznureczkami sutasz. Niestety zdjęcia w małym stopniu oddają to, jak wyglądają w rzeczywistości.wtorek, 24 stycznia 2012

Kolczyki sutasz - wymianka?

Tym razem kolczyki sutasz w nieco skromniejszych tonacjach. W dwie ostatnie pary wplotłam sutasz złoty i srebrny, są więc bardziej błyszczące, powiedziałabym karnawałowe, wieczorowe :)A tak z nieco innej beczki...
Naoglądałam się na blogach przepięknych przepiśników i zachorowałam na taki. Gdyby ktoś chciał się wymienić na kolczyki sutasz  proszę o kontakt. Tych, które prezentowałam na blogu w większości co prawda już nie mam, ale mogę zrobić podobne lub inne wedle życzenia :)

Życzę miłego wieczoru ! :)

Złoty sutasz

Kolczyki sutasz w kolorach złotym, żółtym, zielonym i buraczkowym. Bigle srebro pr. 925 pozłacane.

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Tęczowa broszka

Filcowa broszka wykonana metodą filcowania na mokro z wełny merynosów australijskich i wełny hiszpańskiej. Zapięcie klasyczne broszkowe. Niestety to jedyne jej zdjęcie jakie posiadam, gdyż szybko została przygarnięta przez nową właścicielkę ;) W rzeczywistości miała ok 10cm. na zdjęciu wygląda na mniejszą pewnie dlatego, że muszla jest naprawdę dużych rozmiarów. ;)