Obserwatorzy

piątek, 6 stycznia 2012

Violet

Naszyjnik lub pasek wykonany metodą filcowania na mokro z wełny merynosów australijskich oraz wełny hiszpańskiej. Wykończony jest z jednej strony fioletowo-kobaltowym kwiatem o średnicy 6cm, z drugiej fioletowym pąkiem. Umożliwia wiele sposobów układania i zaplatania wg fantazji noszącego :) Całkowita długość 108cm.
Odrobina wiosny zimą :)

wtorek, 3 stycznia 2012

Wyzwanie Tematyczne - Moja Dusza

W oczekiwaniu na wyniki wyzwania Kreatywnego Kufra Żywioły: Woda warto zapoznać się z następnym: Moja Dusza. Muszę przyznać, że bardzo się ucieszyłam widząc kolejne wyzwanie - no, w końcu pretekst, by zrobić coś dla siebie ;) Bo - szczerze powiem - w moim przypadku również zgadza się przysłowie, że szewc bez butów chodzi. A więc.. do dzieła :)
W ogóle w Kufrze sporo zmian. Nowy Rok - Nowy Kufer ;)  i muszę przyznać, że nowa szata graficzna bardzo mi się podoba. Oczywiście zmiany nie tylko wizualne - warto poczytać, zaglądnąć do regulaminu :)

niedziela, 1 stycznia 2012

Amber

Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pomysł zrobienia sutaszowej spinki, jednak jakoś nie mogłam się do tego zabrać. Aż do teraz. Pretekstem i dodatkową motywacją stało się wyzwanie Kreatywnego Kufra: Żywioły: Woda. Sutasz wykonałam w pastelowej tonacji kremowo-zielonej. Z  "owoców morza", czyli zielonego bursztynu, kremowej masy perłowej, zielonego korala oraz malutkich perłowych koralików.